By   Styczeń 17, 2016

Szybka pożyczka przez internet. Pożyczka bez przelewania 1 grosza!

pożyczki internetowe i pożyczki dla bezrobotnychJeśli przydarzy nam się niespodziewany brak gotówki, pożyczka przez internet wydaje się bardzo dobrym pomysłem. Zwłaszcza, że udzielają jej niemal wszystkie parabanki, jak chociażby: Zaplo, Zaimo, Cashper, Wonga, Filarum, Extra Portfel, Bocian Pożyczki czy Żyrafa.

Wystarczy zatem wybrać jedną z ofert, uzupełnić wniosek online i wysłać, a pieniądze na koncie mogą znaleźć się nawet w 15 minut. Jest to niewątpliwie jedna z zalet, która sprawia, że pożyczka prze internet jest w ostatnich czasach naprawdę popularna.

Pożyczki internetowe

Warto wiedzieć, że pożyczki internetowe nie wyglądają tak samo. Tak naprawdę każda to inny rodzaj, mamy pożyczki na dowód, dla bezrobotnych, emerytów czy rencistów i naprawdę wiele innych opcji oraz możliwości. Musimy tylko odpowiednio poszukać, biorąc pod uwagę, które z nich będą dla nas najkorzystniejsze. W zasadzie pożyczki internetowe łączy tylko jeden aspekt – wszystkie są udzielane online.

Pożyczki na dowód

Rodzajem pożyczki internetowej są właśnie pożyczki na dowód, których zadaniem jest uproszczenie wszelkich formalności. Jak sama nazwa wskazuje, aby móc skorzystać z pożyczki na dowód wystarczy posiadać dokument tożsamości. Poza internetem, można je znaleźć również w oddziale stacjonarnym danego parabanku. Dzięki zmniejszeniu liczby formalności możemy liczyć, że wniosek zostanie rozpatrzony zdecydowanie szybciej niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych kredytów bankowych.

Pożyczka na sam dowód bez bik

Pożyczki na dowód, podobnie jak pożyczki prze internet również mają swoje rodzaje i różnią się między sobą i to w niektórych przypadkach zdecydowanie. Istnieje chociażby pożyczka na sam dowód bez bik, która nie dość, że udzielana przy minimum formalności to jeszcze dla osób, które miały z problemy z Biurem Informacji Kredytowej. Oczywiście musimy liczyć się z tym, że pożyczka na sam dowód bez bik, może nie być tak korzystnie oprocentowana jak inne oferty, ponieważ parabanki chcą zrekompensować sobie ewentualne straty poniesione na niewypłacalnych klientach.

[Głosów:6    Średnia:5/5]